Warsztaty Chirurgii Fantomowej

Mówiąc o chirurgii fantomowej nie można nie wspomnieć z historii bioenergoterapii nazwiska A. Powella. Już on stosował operacje fantomowe w postaci myślokszatłtów. Uważał, że człowiek świadomie może kierować energia i jej ilością. Uważał, że nasz umysł zaopatruje organizm w energię – pranę. Możemy w myśli modelować z energii zdrowy organizm i włożyć go w miejsce chorego organu.

„W metodzie fantomowej mamy szansę pomóc choremu poprzez bezpośrednie przetoczenie  energetycznego wzoru (świadomej energii), w celu wypełnienia widma komórek swoistą plazmą, która odtwarza fizycznie brakujący fragment energią płynącą z operującego i sterowaną jego świadomością.”

 

Wewnątrz każdego z nas tkwią ogromne zasoby mocy na co dzień nie dostrzegalne. Myśl może je wyzwolić. Myśl wpływa na materię na poziomie energetycznym. Wizualizacje stwarzają możliwości wpływu umysłu i emocji na harmonię ciała, poprzez modyfikację energii tworzących jego strukturę fizyczną.

 

Operacje fantomowe należą od metod leczenia niekonwencjonalnego, w których zabiegi w ciele pacjenta przeprowadza się bez użycia chirurgicznego skalpela. Terapeuta stosujący w swojej praktyce operacje fantomowe ma duże możliwości pomocy pacjentom. Może także interweniować wtedy, gdy jest konieczne przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego. Jest to jakby operacja bez operacji.

 Terapeuta nie ingeruje fizycznie w organizm pacjenta, jednak po zabiegu skutki są takie, jakby faktycznie pacjent przeszedł operację klasyczną. Również w czasie samego „zabiegu”, który nie jest prowadzony pod narkozą, chory ma wrażenie, jakby ktoś rzeczywiście ingerował w jego ciało – to nie jest ból, ale odczuwanie chłodu, ciepła, swędzenia, wyciągania.

 Tajemnica operacji fantomowych zawarta jest w energetycznym widmie człowieka. Energia, którą posiada człowiek otacza go niczym cień, który połączony jest z ciałem fizycznym. Jeżeli zmienimy coś w ciele energetycznym, to tym samym następuje zmiana w ciele fizycznym, w organizmie. Operujący fantomista skupia się na energii, na tym cieniu człowieka i na tym cieniu wykonuje operacje. Np. w ciele energetycznym wypełniamy (plazmą, praną) dany narząd, lub kość zniszczoną przez chorobę a następnie to ciało energetyczne, które jest już zdrowe oddziaływuje na umysł – przekazuje mu informację, że nie ma już chorego narządu i całe ciało fizyczne podporządkowuje się nowemu stanowi rzeczy. Za pomocą siły umysłu można dokonywać zmiany w ciele energetycznym, a tym samym w ciele fizycznym. Skutki operacji fantomowych są niewiarygodne. Stosując te metody często udaje się zlikwidować nawet przypadki bardzo ciężkich chorób.

 

Program warsztatów obejmuje:

 

- Poznanie i wykorzystanie twórczych możliwości umysłu ludzkiego.

- Wchodzenie w pole morfogenetyczne człowieka – wyższa świadomość kreacji pełnego zdrowia.

- Kreowanie narzędzi operacyjnych – fantomowych.

- Czasoprzestrzenna przebudowa hologramu (regeneracja) kręgosłupa i pojedynczych kręgów. Operacje kręgosłupa.

- Remineralizacja kości kończyn, korekta anatomiczna. Regeneracja stawów.

- Odtwarzanie chorych narządów w obrębie jamy brzusznej (przełyk, żołądek, dwunastnica, jelita, wątroba, trzustka, śledziona).

- Przywracanie kondycji narządom w układzie moczowo-płciowym: nerki (oczyszczanie, odbudowa, usuwanie kamieni), macica

  (oczyszczanie, usuwanie torbieli, mięśniaków, guzów), szyjka macicy – nadżerki, gruczoł krokowy – likwidacja przerostu,

  poprawa potencji.

- Zabiegi na tkance płucnej – poprawa wydolności, oczyszczanie.

- Zabiegi w obrębie gruczołów piersiowych.

- Zabiegi w obrębie czaszki (paca na mózgu), wyciszanie, likwidacja bezsenności i migreny, profilaktyka przed tętniakami.

- Korekta wzroku i słuchu.

- Replika krtani.

- Oczyszczanie uszu, zatok, nosa.

- Usuwanie tkanki tłuszczowej.

- Praca z układem krwionośnym – oczyszczanie naczyń krwionośnych, wzmacnianie mięśnia sercowego.

- Przeszczepy: skóry, szpiku kostnego.

- Podgląd we fraktale – poprzednie wcielenia.

- Praca sygnałami – fala radiową.

- Gwiezdna dłoń człowieka.

- Dotarcie do innych wymiarów – operacje poza czasem i przestrzenią.

- BHP chirurgii fantomowej.

- Pokazanie całego szeregu innych możliwości pracy w chirurgii fantomowej.

mgr Cyprian Toruński   |  Bioterapia  |  Masaże  |   Kursy  |  Szkolenia  |  Warsztaty

design: McSP